Programista SAS

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1135404

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – z sektora bankowego – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Programista SAS

Forma współpracy: B2B
Stawka: do 130 zł/h netto + VAT
Lokalizacja: Ochota, ul. Żwirki i Wigury
Projekt: Ocena ryzyka kredytowego

Obowiązki:
  • Utrzymanie aplikacji wyliczających parametry ryzyka (skoring behawioralny, PD, EAD, LGD) oraz przygotowujących oferty kredytowe dla klientów banku
  • Wdrożenie nowo budowanych modeli oraz zmian polityki kredytowej w tych aplikacjach.
  • Określenie wymagań użytkownika i przeprowadzanie testów dla wdrożeń skoringów kredytowych oraz kryteriów polityki kredytowej w silnikach decyzyjnych.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o profilu ścisłym (preferowane kierunki: matematyczny, informatyczny, fizyczny)
  • Dobra znajomość języków programowania SAS 4GL i SQL,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzia R, SPARK, HIVE
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym,
  • Samodzielność, systematyczność oraz kompleksowe myślenie,

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • Możliwość zaangażowania się w rozwój firmy i produktu oraz współpracy z jednym z największych banków w Polsce
  • Wsparcie merytoryczne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland