Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy?

Web Production to warszawska agencja interaktywna. Zajmujemy się tworzeniem stron www, e-sklepów, aplikacji dedykowanych, e-marketingiem, hostingiem i rejestracją domen.

Jesteśmy zgranym i bardzo ambitnym zespołem młodych ludzi. Naszą domeną jest wysoka jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klienta. Staramy się by każdy nasz projekt był unikatowy.

Poszukujemy osób na stanowisko: Programista PHP

Zapraszamy zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • programowanie aplikacji webowych
  • tworzenie dedykowanych skryptów

Oferujemy Ci:

  • udział przy realizacji zarówno małych stron, e-sklepów i aplikacji jak i portali o zasięgu globalnym
  • bieżące szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dowolne wybrane przez Ciebie środowisko pracy (Windows, Mac, Linux) + duży monitor
  • praca w miłej atmosferze wśród zgranego i kreatywnego zespołu
  • elastyczne godziny pracy, a także możliwość częściowej pracy zdalnej
  • brak pracy po godzinach
  • praca w naszej siedzibie na Mokotowie (dobra komunikacja z centrum)
  • spotkania integracyjne, wspólny udział w wydarzeniach kulturalnych, imprezach :)

Praca możliwa od zaraz!

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości programowania obiektowego w PHP7
  • znajomości baz danych MySQL
  • znajomość wzorca MVC
  • minimum podstawowej znajomości Javascript / jQuery, HTML, CSS
  • posiadania własnego portfolio
  • wysokiej kultury osobistej

Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • znajomość frameworka Laravel

Prezentacja firmy

Software house

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce