Programista PHP

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla jednego z naszych klientów z sektora bankowości, do długofalowej współpracy poszukujemy kandydatów na stanowisko

Programista PHPMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Projektowanie i rozwój aplikacji webowych,
  • Projektowanie i optymalizację baz danych,
  • Pracę w zespole projektowym w metodyce Scrum,
  • Projektowanie oraz implementację rozwiązań z użyciem wzorca MVC oraz OOP

Wymagania:

  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości języka PHP,
  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości programowania obiektowego (OOP),
  • Znajomości SQL oraz baz danych (PostgreSQL, MySQL),
  • Znajomości jednego z frameworków PHP (Symfony, Zend, Falcon),
  • Znajomości wzorców projektowych,
  • Praktycznej wiedzy z zakresu projektowania relacyjnych baz danych,
  • Umiejętności analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Gotowości podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin.

Oferujemy:

  • Elastyczną formę współpracy – kontrakt B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w otoczeniu zaawansowanym technologicznie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.