Programista PHP – systemy analityczno-raportowe

RTB House S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Tworzenie aplikacji webowych usprawniających pracę zespołów biznesowych i technicznych firmy
  • Projektowanie i wdrażanie zmian w procesach przepływów danych między systemami
  • Automatyzacja procesów biznesowych

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP
  • Znajomość tematyki integracji systemów przez API
  • Praktyczna znajomość SQL
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych
  • Umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole
  • Umiejętności analityczne i organizacyjne
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość systemów klasy Business Intelligence i wizualizacji danych
  • Znajomość narzędzi raportowych Open-source
  • Doświadczenie w łączeniu potrzeb biznesowych i technicznych

Oferujemy:

  • Udział w jednym z najciekawszych projektów branży online zarówno w Polsce jak i w skali globalnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w nieformalnej atmosferze wśród osób o ciekawych doświadczeniach i zainteresowaniach
  • Dogodną lokalizację biura
  • Współfinansowanie kursu języka obcego oraz szkoleń
  • Pracę w firmie wiodącej w swojej branży
  • Ciągły rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji, dostęp do oferty szkoleń kompetencyjnych
  • Przyjazną atmosferę pracy

"Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RTB House S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez RTB House S.A. i spółki z nią powiązane, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (tekst jednolity Dz.U.1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm). Oświadczam, że zostałam/-em poinformowana/-y, że Administratorem moich danych osobowych jest RTB House S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Złotej 61/101 oraz, że mam prawo wglądu do swoich danych oraz prawo do ich poprawiania."

Prezentacja firmy

RTB House is a global company that provides state-of-the-art reta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP