Programista PHP Dział Aplikacji Korporacyjnych

Telewizja Polska S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek i kandydatów zainteresowanych pracą

w Ośrodku - TVP Technologie jako

Programista PHP (Dział Aplikacji Korporacyjnych)

Na osobę, która dołączy do naszego zespołu, czekają wyzwania związane z:

  • projektowaniem i programowaniem systemów IT,
  • opracowywaniem dokumentacji technicznej,
  • implementowaniem rozwiązań opartych o analizę wymagań oraz rozwiązywaniem problemów zgłaszanych przez zespół QA, a także
  • wsparciem merytorycznym dla zespołu,

dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm medialnych w Polsce.

Poszukujemy pasjonata nowych technologii:

  • nieobawiającego się wyzwań,
  • swobodnie poruszającego się w PHP,
  • z min. 2-3 letnim doświadczeniem w projektach wdrożeniowych,
  • ze znajomością:
    • SQL i baz danych (PostgreSQL, Oracle),
    • SVN/GIT, Maven,
    • o przynajmniej jednego z frameworków (Zend2, Symfony3),
    • JS/ HTML5, Ajax, CSS3,
    • CMS Joomla - dodatkowy atut.

Oczekujemy również:

  • znajomości wzorców oprogramowania,
  • dobrej znajomości języka angielskiego, w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • wysokich standardów pracy,
  • wyższego wykształcenia technicznego - mile widziane.

Pracując w TVP będziesz mieć możliwość:

  • stanowienia części zespołu wybitnych specjalistów i twórców,
  • uczestniczenia w interesujących i nowatorskich projektach,
  • kontaktu z najnowszymi technologiami i narzędziami,
  • korzystania z kart sportowych i programu opieki medycznej,
  • śledzenia z bliska interesujących wydarzeń jakie współtworzy nasza firma.

Współpraca: kontrakt B2B, pełny wymiar godzin, z opcją pracy w części zdalnej.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji i przesłania aplikacji zawierającej CV, oczekiwania finansowe, datę dostępności. Chętnie otrzymamy również link do strony/próbki kodu. Czekamy do 19 lutego 2018 r.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zmieszczenie poniższej klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez Telewizję Polską S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Woronicza 17, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922, z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość przysługującego mi prawa do wglądu do treści moich danych, możliwości ich poprawiania oraz, że dane osobowe przekazuję dobrowolnie”.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Telewizja Publiczna.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP