Programista Node.js

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta – firmy z branży marketingowej, która dostarcza szereg usług dla sektora e-commerce na całym świecie poszukujemy

Programisty Node JS

Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Twoimi zadaniami na tym stanowisku będą:

• Tworzenie i rozwój aplikacji opartych o Node.js

• Współpraca z zespołem developerów

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli:

• Masz min. 2 lata doświadczenia jako programista Node.js

• Znasz podstawy php

• Masz doświadczenie w pracy w technologiach back lub front-end

• Znasz bazy danych MySql

• Masz doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji GIT

• Pracowałeś w środowisku CI/CD

• Znasz standardy budowania bezpiecznych, wydajnych i skalowanych aplikacji internetowych

• Mile widziana znajomość: Docker, Kubernetes

Oferujemy:

• Nowe ciekawe wyzwania zawodowe

• Zatrudnienie w oparciu o B2B (outsourcing)

• Pracę w centrum Warszawy

• Kartę multisport

• Prywatne ubezpieczenie medyczne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media