Cyclad Sp. z o.o.

Programista .NET

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Zakres obowiązków:

  • realizacja projektów zaczynając od etapu zbierania wymagań, dobór stosowanych rozwiązań i ich wykorzystanie, a kończąc na uruchomieniu systemu w środowisku docelowym razem z dostarczeniem dokumentacji
  • utrzymywanie istniejących aplikacji i systemów włącznie z monitoringiem, poprawą błędów i optymalizacją
  • wsparcie technologiczne innych członków zespołu

Wymagania:

  • 2-3 lata pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość technologii: C#/.NET Core/MVC
  • znajomość HTML, CSS, Javascript i Ajax
  • znajomość RESTowego API
  • umiejętność pracy w GIT, Jira i Bamboo
  • znajomość Continuous Integration
  • znajomość angielskiego na poziomie czytania dokumentacji

Oferujemy:

  • umowę o pracę z wynagrodzeniem podstawowym oraz atrakcyjny system premiowy
  • biuro w dogodnej lokalizacji (Pl. Europejskim, blisko stacji metra Rondo Daszyńskiego)
  • pracę w godzinach 8:00/9:00 - 16:00/17:00
  • pracę zdalną 1 dzień w miesiącu
  • pomoc concierge w sprawach prywatnych
  • kartę Multisport oraz BenefitLunch
  • wsparcie w nauce języka angielskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.