PROGRAMISTA .NET

Warszawa, mazowieckie

Getin Noble Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Pracując u nas będziesz odpowiedzialny za:

  • projektowanie i tworzenie aplikacji webowych oraz desktopowych,
  • rozbudowa i modyfikacja istniejących aplikacji,
  • projektowanie i optymalizacja baz danych,
  • praca w zespole projektowym (Agile, Scrum)
  • projektowanie oraz implementacja rozwiązań z użyciem najnowszych rozwiązań technologicznych.

Oczekujemy od Ciebie:

  • dobra znajomość ASP.NET, C# i Microsoft .NET Framework,
  • znajomość MS SQL Server,
  • znajomość JavaScript, HTML5, CSS,
  • mile widziana wiedza nt. tworzenia i wykorzystywania web/windows serwisów,
  • mile widziana wiedza z zakresu ORM (np. Entity Framework),
  • mile widziana umiejętność programowania aplikacji webowych z wykorzystaniem wzorca MVC,
  • mile widziana znajomość systemów kontroli wersji (np. TFS), wzorców projektowych oraz ich praktycznego wykorzystania,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • duża chęć rozwoju, łatwość przyswajania wiedzy.

Dołącz do nas, a jak wszyscy pracownicy otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • benefity w postaci karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz dostęp do różnorodnych akcji w ramach funduszu socjalnego,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w otoczeniu zaawansowanym technologicznie.

Wymagania

z dopiskiem:

NET/2019/Warszawa

Z naszych usług korzysta dziś ponad 1,8 mln Klientów, a produkty Getin Banku dostępne są w... ponad 500 oddziałach własnych i franczyzowych, a także w szerokiej sieci pośredników.

Getin Bank powstał w 2004 r. po przekształceniu kupionego 25 maja 2004 r. przez Getin Holding, regionalnego Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach. W grudniu 2004 roku Getin Bank przejął Bank Przemysłowy w Łodzi. Rok później zakończona została transakcja zakupu Wschodniego Banku Cukrownictwa przez Getin Holding. W marcu 2006 oddziały
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Project Management