Programista .NET

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy świadczącej usługi z zakresu konsultingu i nowoczesnych technologii, poszokujemy Programisty .NET!

Programista .NETMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Tworzenie oraz wdrażanie innowacyjnej aplikacji internetowej dla międzynarodowej instytucji finansowej
  • Zapewnienie wsparcia w zakresie analizy i projektowania we wszystkich fazach wytwarzania oprogramowania, sugerowanie najbardziej efektywnych rozwiązań wdrożenia oprogramowania
  • Opracowanie nowych koncepcji rozwiązań, sugerowanie własnych innowacyjnych pomysłów w ramach technologii Microsoft
  • Projektowanie złożonych rozwiązań, które muszą sprostać wymaganiom skali klientów, jak i rozproszenia geograficznego użytkowników

Wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu warstw front-endowych lub back-endowych:

                  - C#, ASP.NET MVC oraz JavaScript, JQuery, Web Services, HTML, CSS

                  - C#, .NET, WCF, Entity Framework wraz ze znajomością bazy danych SQL Server

  • Znajomość programowania obiektowego i wzorców projektowych
  • Wytwarzanie oprogramowania z użyciem systemu kontroli wersji
  • Bardzo dobre rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne, pozytywne myślenie oraz chęci do nauki i poszerzania wiedzy
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • Zainteresowanie programowaniem z użyciem technologii Microsoft takich jak Azure, MVC/WebApi czy Office 365
  • Znajomość frameworków JavaScript (Angular.js, Knockout.js) oraz praktyczne doświadczenie w analizie (debuggowaniu) kodu JavaScript
  • Doświadczenie w tworzeniu stron na urządzenia mobilne w technologii Xamarin

Oferujemy:

  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery
  • Szkolenia i certyfikacje (Oracle, Microsoft, Java, IBM, SAP, Prince2, ITIL)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

Zapraszamy do niezobowiązującej rozmowy na temat stanowiska oraz innych projektów prowadzonych przez rekrutacyjny zespół ICT.

Consultant ICT, mail: dra@hrk.eu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.