Opis stanowiska pracy

Twoimi najważniejszymi zadaniami będą:

  • tworzenie wysokiej jakości oprogramowania zgodnie z otrzymanymi wymaganiami (projektowanie i implementacja rozwiązań),
  • terminowe realizowanie poszczególnych etapów projektów oraz dokumentowanie przebiegu prac projektowych
  • uczestnictwo w procesach utrzymaniowych - kompleksowa obsługa zgłaszanych problemów,
  • optymalizacja przygotowanych rozwiązań,
  • analiza wymagań Klienta i wycena ich realizacji,
  • tworzenie nowej oraz aktualizacja istniejącej dokumentacji technicznej

Wymagania

Jeżeli:

  • zdobyłeś wykształcenie w kierunku informatycznym lub pokrewnym,
  • masz co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • jesteś otwarty na wiedzę i lubisz poszukiwać nowych rozwiązań

oraz:

  • biegle posługujesz się językiem C#
  • znasz ASP.NET MVC lub WPF,
  • potrafisz używać technologii webowych z ASP.NET (w tym HTML5, CSS3, jQuery, JavaScript, TypeScript, Angular),
  • masz doświadczenie w programowaniu obiektowym i TDD nie jest ci obce,
  • znasz podstawowe wzorce projektowe (w tym MVP, MVC, Dependency Injection),
  • potrafisz używać ORM w tym NHibernate lub Entity Framework,
  • pracowałeś z bazami danych (SQL Server lub Oracle),
  • potrafisz korzystać z systemów kontroli wersji (TFS, GIT),
  • umiesz czytać cudzy kod i wykorzystywać istniejące rozwiązania.

Dołącz do nas! Mile widziani również studenci.

Oczekujemy:

  • doskonałej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie,
  • dobrej znajomości języka angielskiego (przynajmniej na potrzeby czytania oraz prowadzenia dokumentacji projektowej),
  • umiejętności pracy w zespole,
  • doskonałej organizacji czasu pracy,
  • posiadania własnej działalności gospodarczej lub gotowości do jej złożenia (zatrudniamy B2B).

Oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach dla znanych międzynarodowych firm,
  • możliwość rozwijania kompetencji w niedużych i zgranych zespołach od osób chętnych do współpracy i dzielenia się doświadczeniami i wiedzą,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • finansowanie ścieżki certyfikacyjnej Microsoft,
  • nowoczesny sprzęt, narzędzia wspierające proces tworzenia oprogramowania (m.in. ReSharper, Visual Studio) oraz wysokie standardy pracy (stosujemy ISO 9001),
  • stabilne warunki pracy w przemiłej atmosferze,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy,
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • kartę MulitiSport.

Prezentacja firmy

Krótki opis firmy: Jesteśmy historycznie jedną z pierwszych fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
8 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy