Programista Java

VLOG 1

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona w ww stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przejęcie rozwoju systemu informatycznego działającego w skali krajowej
  • Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych w zdefiniowanym reżimie SLA

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku programista JAVA
  • Bardzo dobra znajomość J2EE, EJB, Web Services, JPA/Hibernate
  • Płynna znajomość SVN / GIT, Maven
  • Dobra znajomość GWT
  • Znajomość PL/SQL i baz danych
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień PKI (SSL, TLS, EJBCA, PKCS, OpenSSL)

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Dostęp do najnowszych technologii, narzędzi oraz szkoleń
  • Elastyczny czas pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy