Programista iOS

Warszawa, mazowieckie

CONNECTIS_

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Ścisła współpraca z zespołem w celu zdefiniowania, zaprojektowania i wysłania nowych funkcjonalności
  • Ciągły rozwój i wdrażanie nowych technologii, aby zmaksymalizować efektywność rozwoju

WYMAGANIA:

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Programista iOS
  • Znajomość technologii Swift, Cocoa Touch
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w następujących technologiach: AVFoundation, CoreData, Core Bluetooth, CoreAnimation, CoreGraphics, JSON, http, XML

Oferujemy:

  • Imprezy, spotkania integracyjne i cykliczne meet'upy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku z doświadczonymi specjalistami
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
  • Możliwość rozwoju kariery i długofalowej współpracy

Benefity:

  • komputer
  • pakiet medyczny
  • pakiet sport
  • szkolenia

Connectis, organizacja działająca na polskim rynku od 1996 roku, jest jednym z liderów IT... specjalizujących się w outsourcingu ekspertów do projektów badawczo – rozwojowych w kraju i za granicą. Nasi eksperci od lat wspierają naszych klientów w zakresie analizy, testów, rozwoju oprogramowania oraz zarządzania projektami.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Project Management , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Bazy danych