Programista Integracji

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1107837

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Stosunek pracy: Współ praca B2B (kontrakt via Hays)

Zadania:
  • Implementacja usług integracyjnych oraz przepływów danych z wykorzystaniem Oracle Service Bus, SOA Suite oraz IBM DataStage
  • Wsparcie architektów integracji w projektowaniu rozwiązań w obszarze SOA i ETL
  • Wsparcie wdrożeń w środowisku SOA i ETL
  • Optymalizacja usług na magistrali serwisowej Oracle Service Bus i inne prace związane z tworzeniem warstwy integracyjnej
  • Współuczestniczenie w tworzeniu standardów i modyfikacji procesu wytwórczego
Wymagania:
  • Podstawowa znajomość systemów operacyjnych z rodziny Unix (swobodne posługiwanie się narzędziami grep, find, less, awk, etc.)
  • Dobra, praktyczna znajomośź technologii WebServices (SOAP, REST)
  • Dobra, praktyczna znajomość XML i XML Schema oraz podstaw XQUERY, XPATH, XSLT
  • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów
  • Znajomość notacji UML
  • Chęci nauki nowych narzędzi i procesów
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
Oferujemy:
  • Pracę w renomowanej Firmie i realne perspektywy rozwoju
  • Program profesjonalnych szkoleń
  • Benefity: m. in. opiekę medyczną i kartę multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland