Grupa Topex Sp. z o.o. Sp. k. Grupa Topex Sp. z o.o. Sp. k.
Grupa Topex - firma handlowa o ugruntowanej pozycji, lider w swojej branży, dystrybutor narzędzi ręcznych i elektronarzędzi - w związku ze swoim rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Programista integracji

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie za projektowanie i wdrożenia usług integracji pomiędzy systemami informatycznymi.

Główne zadania:

  • implementacja usług integracyjnych oraz przepływów danych
  • wsparcie architektów i zespołów deweloperskich w projektowaniu rozwiązań w obszarze integracji
  • wsparcie wdrożeń usług na magistrali serwisowej Enterprise Service Bus
  • współuczestniczenie w tworzeniu standardów i modyfikacji procesu wytwórczego

Od kandydatów oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości technologii PHP 5.6 lub 7.0, XML, SQL
  • dobrej znajomości technologii WebServices (SOAP, REST), EDI
  • bardzo dobrej znajomości protokołów komunikacji HTTP, HTTPS
  • doświadczenia w integracji danych i systemów IT
  • dokładności, systematyczności i zaangażowania w dążeniu do osiągnięcia postawionych celów
  • umiejętności pracy zespołowej i transferu wiedzy
  • umiejętności analitycznych umożliwiających przełożenie wymagań biznesowych na realizowane rozwiązania IT
  • mile widziane praktyczne doświadczenie w konfiguracji usług w Szynie Usług, ze wskazaniem na WSO2
  • znajomości XSD, JSON, Java Script
  • mile widziana umiejętność programowania w języku Java (poziom podstawowy/ średnio-zaawansowany)
  • mile widziana znajomość środowiska serwera MSSQL (poziom podstawowy/ średnio-zaawansowany)
  • mile widziana znajomość platformy SharePoint

Kandydatom oferujemy:

  • umowę o współpracę
  • możliwość pracy zdalnej
  • realizację ciekawych projektów i zadań z obszaru IT
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania dostępny po prawej stronie.