Programista C++

VLOG

Warszawa, mazowieckie

VLOG

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Implementacja funkcjonalności oprogramowania IoT (m.in. smart cards)
  • Dzielenie się wiedzą z koleżankami i kolegami
  • Praktyczne stosowanie kryptografii symetrycznej i asymetrycznej
  • Praca w zespole programistów, analityków i testerów w metodologii Scrum

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość C i C++ poparta przynajmniej dwuletnim doświadczeniem
  • Podstawowa znajomość kryptografii
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją
  • Mile widziana znajomość GTK lub Qt oraz wzorców projektowych

Oferujemy:

  • Umowę B2B na stałą stawkę miesięczną 12.000 – 14.000 zł + VAT lub umowę o pracę 12.000-15.000 zł brutto (w zależności od doświadczenia)
  • 20-26 dni płatnej przerwy w świadczeniu usług w roku (w przypadku B2B)
  • Konkretny budżet na szkolenia i certyfikaty, udział w konferencjach
  • Elastyczny czas pracy
  • Premie projektowe

VLOG