Programista C#/C/C++

SmartJob

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Programista C#/C/C++ w zespole projektowania API dla systemu Tizen

W jakie zadania będziesz zaangażowany:

  • Implementacja oraz testowanie Tizen API
  • Poprawianie stabilności oraz wydajności API dla systemu Tizen
  • Projektowanie API dla systemu Tizen
  • Zgłaszanie, przygotowywanie i weryfikacja nowo proponowanych API

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe o specjalizacji informatyka, elektronika, telekomunikacja i/lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość języka C#
  • Dobra znajomość języków C/C++
  • Doświadczenie w pracy z Visual Studio
  • Wiedza z zakresu metodologii testowania
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem:

  • Znajomość wzorców projektowych
  • Doświadczenie w programowaniu w C/C++ w systemie Linux
  • Doświadczenie w debugowaniu i profilowaniu aplikacji

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną)
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę lunchową
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego możliwość nauki języka koreańskiego
  • Dostęp do naszych najnowszych produktów
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny

Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Smart Job z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”

Prezentacja firmy

\"Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP