Programista Back-End

SmartJob

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Programista Back-End dla Cloud Healthcare Services

Szukamy utalentowanych i doświadczonych ludzi, którzy dołączą do nas, aby wraz ze światowymi autorytetami medycznymi współtworzyć projekty z zakresu mobile-health.

W co będziesz zaangażowany:

  • Projektowanie oraz tworzenie wysoko dostępnych aplikacji serwerowych pracujących w środowisku chmurowym
  • Udział w projektach badawczo rozwojowych z obszaru Cloud Services, w szczególności w zakresie mHealth
  • Wdrażanie najlepszych praktyk programowania w pracy własnej i młodszych członków zespołu
  • Zapewnienie odpowiedniej jakości wytwarzanych systemów: tworzenie i utrzymanie testów jednostkowych, udział w procesie przeglądu kodu (code review)
  • Raportowanie realizowanych zadań

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w programowaniu w Java (znajomość Java 8, Spring)
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (w tym umiejętność czytania dokumentacji technicznej)
  • Wykształcenie wyższe o specjalności informatyka, elektronika, telekomunikacja i/lub pokrewne

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem:

  • Znajomość technologii webowych: HTML, JS, CSS, JSON/XML
  • Podstawowa znajomość współczesnych bibliotek webowych: AngularJS / Bootstrap / jQuery / Node.js
  • Praktyczne doświadczenie w programowaniu aplikacji opartych na technologiach „chmurowych”
  • Doświadczenie w użyciu i administracji usług Amazon Web Services
  • Znajomość technologii kontenerów (Docker)
  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań w obszarze mHealth
  • Dobra znajomość technologii bazodanowych SQL
  • Praktyczna znajomość TDD
  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych

Co możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Prywatną opiekę medyczną (wliczając stomatologa)
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę lunchową
  • Dofinansowanie kursu języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego

Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Smart Job z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”

Prezentacja firmy

\"Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP