Programista Aplikacji Biznesowych

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1114698

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: B2B
Długość projektu: współpraca długofalowa
Stawka: 8000 – 10000 PLN netto / B2B

Od osoby zatrudnionej na stanowisku oczekujemy:
  • Ukończone studia wyższe lub w trakcie studiów z zakresu informatyki lub kierunków pokrewnych
  • Chęć i umiejętność szybkiego uczenia się nowych języków programowania
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz SQL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Znajomości języków programowania: Java, .Net, C#, XML, PHP,
  • Zdolności analityczne, rzetelność i dokładność
  • Komunikatywność i umiejętność efektywnej współpracy w zespole

Wyzwania:
  • Chęć rozwoju w kierunku programowania w jednym z języków: 4GL, RPG, RPG ILE,
  • Chęć poznania środowiska AS/400 / iSeries

Zakres obowiązków:
  • Realizacja prac programistycznych, tworzenie oprogramowania
  • Analiza i weryfikacja wymagań użytkowników
  • Przygotowywanie skryptów testowych i wsparcie przy testach
  • Prowadzenie dokumentacji realizowanych prac
  • Wdrażanie rozwiązań w środowisku iSeries, Windows, WWW
  • Wsparcie użytkowników aplikacji biznesowych

Oferujemy:
  • Ciekawą, stabilną pracę w profesjonalnym środowisku, w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • Doskonałą atmosferę pracy,
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – m.in. umowa podwykonawcza (B2B) czy umowy cywilnoprawne

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland