Product Owner - Credit Risk Modelling

Antal Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Location: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Rozwijanie produktu i optymalizacja jego wartości, przy użyciu frameworku Scrum;
  • Bieżąca współpraca z interesariuszami;
  • Raportowanie i tworzenie KPI's.

Nasze wymagania:

  • Wiedza i praktyczne doświadczenie w pracy w zespole SCRUM-owym;
  • Umiejętność stworzenia wizji produktu, tak by przynosił jak największą wartość dla klienta;
  • Umiejętność pracy z klientem i interesariuszami i rozumienie ich potrzeb;
  • Umiejętność pracy z danymi i modelami oraz konstruktywne wyciąganie wniosków na ich podstawie;
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze modelownia i / lub walidacji modeli ryzyka kredytowego, regulacyjnych (Basel / IRB, IFRS9) i / lub nieregulacyjnych (np. modele zatwierdzania kredytu);
  • Doświadczenie w projektach związanych z modelowaniem danych lub ryzykiem kredytowym;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonometria, metody ilościowe, statystyka, inne kierunki ścisłe);
  • Umiejętność i chęć pracy grupowej przy realizacji zadań w międzynarodowym środowisku;
  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Dobre umiejętności analityczne i rozwiązywanie problemów;
  • Doświadczenie w roli Product Ownera i pracy z Product Backlogiem;
  • Znajomość regulacji (Basel, EBA, IFRS9);
  • Doświadczenie w programowaniu statystycznym (np. Python, R, SAS);

Oferujemy:

  • Wielokierunkowy rozwój;
  • Certyfikaty i transfer wiedzy;
  • Możliwość pracy przy wykorzystaniu najnowszych technologii;
  • Uczestniczenie w międzynarodowych projektach;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy.
Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl