Product Manager

PRAXIS INVENT

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Product Manager - kompatybilne materiały eksploatacyjne

Miejsce pracy: Warszawa

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • Obsługa zamówień związanych z zakupem materiałów eksploatacyjnych;
  • Planowanie zakupów, włącznie z kalkulacją cen i wprowadzaniem akcji promocyjnych;
  • Identyfikacja potencjalnych dostawców;
  • Udział w procesie oceny dostawców i analiza rynku, monitorowanie konkurencji;
  • Budowanie i utrzymywanie stałych relacji z producentami i dostawcami;
  • Akceptacja kosztów i faktur związanych z zamówieniami;
  • Przygotowywanie raportów dla grup towarowych;
  • Poszerzanie asortymentu;
  • Aktualizacja baz i systemów zakupowych;
  • Nadzór nad ofertą i stokiem magazynowym;
  • Współpraca z magazynem odnośnie terminów i sposobu przyjmowania dostaw;
  • Stała współpraca z działem handlowym;
  • Obsługa reklamacji związanych z zamówieniami.

Poszukujemy kandydatów, którzy posiadają:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zakupami lub zaopatrzeniem;
  • Doskonała znajomość rynku materiałów eksploatacyjnych kompatybilnych w kraju i za granicą;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum średnio-zaawansowanym;
  • Znajomość technik negocjacyjnych;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Umiejętność negocjacji;
  • Umiejętność koordynowania kilku zadań w tym samym czasie;
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne;

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki wynagrodzenia;
  • Ciągła możliwość rozwoju;
  • Prywatna opieka medyczna.

Prezentacja firmy

Praxis Invent należy do czołowych firm informatycznych w Polsce.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Analityka, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Obsługa klienta