Product Manager - PV, Falowniki, Magazyny energii

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za wsparcie zespołu sprzedażowego oraz aktywny rozwój oferty produktowej

Informacje o kliencie

Międzynarodowy dystrybutor i jedna z czołowych firm na polskim rynku oświetlenia

Opis stanowiska

  • aktywne wspieranie zespołu sprzedażowego z aspektów technicznych produktu,
  • poszukiwanie i pozyskiwanie dostawców
  • wsparcie działu Importu w zakresie doboru sprzętu, komponentów i podzespołów
  • wsparcie produktowe i techniczne klientów oraz wewnętrznych działów
  • prowadzenie szkoleń dla sieci sprzedaży i innych działów z produktu
  • analiza rynku i poszukiwanie nowych strategii sprzedaży produktu

Profil kandydata

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub związanym z technicznym wsparciem sprzedaży fotowoltaicznej- warunek konieczny,
  • praktyczna wiedza dotycząca PV, falowników i magazynów energii
  • znajomość zagadnień związanych z procesem sprzedaży, rozwoju i zarządzania produktem,
  • znajomość zagadnień importu spoza terenu UE,
  • znajomość rynku dostawców PV, falowników i magazynów energii
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków, budowania założeń i ich prezentacji, swoboda komunikowania się oraz łatwość uczenia się,
  • zdolność do poszukiwania nowych rozwiązań i segmentów rynkowych
  • znajomość obsługi Pakietu Microsoft
  • prawo jazdy kat. B.
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego ( min. B2)

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • niezbędne narzędzia pracy
  • ambitne wyzwania
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego
  • udział w ciekawych projektach
  • duża samodzielność w działaniu
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page