Product Manager OZE

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1172329

Dla naszego Klienta, lidera w branży producentów urządzeń grzewczych i wentylacyjnych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Product Manager OZE

 Zakres obowiązków:

  • Udział w realizacji projektów produktowych
  • Aktualizacja dokumentacji technicznej i handlowej w segmencie OZE
  • Monitoring rynku (analiza rynku, interpretacja danych)
  • Obsługa bieżących spraw dotyczących produktów
  • Wsparcie dla działań komunikacyjnych (m.in. przygotowywanie artykułów branżowych)

Wymagania:

  • Minimum dwuletni staż pracy w branży (jako Doradca Techniczno -Handlowy, Przedstawiciel Regionalny itp.)
  • Wiedza produktowa, techniczna z branży OZE (w szczególności pompy ciepła, PV, wentylacja i klimatyzacja)
  • Wykształcenie wyższe techniczne (Wydziały Mechaniczne, Ochrona Środowiska, Technika grzewcza, OZE)
  • Znajomość warunków technicznych dla budynków oraz norm technicznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętności pracy w zespole
  • Samodzielność i dobra organizacji pracy
  • Kreatywność i inicjatywa

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu w renomowanej i stabilnej firmie
  • Ciekawą pracę w zgranym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Szkolenia poszerzające wiedzę techniczną z zakresu oferowanych urządzeń systemów grzewczych
  • Wsparcie ekspertów w czasie wdrożenia i dalszego rozwoju
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w projektach międzynarodowych
  • Elastyczne podejście do czasu pracy
  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport oraz możliwość korzystania z Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Spotkania integracyjne
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland