Product Manager ds. Programmatic

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Obecnie do struktur marketingowo-technologicznych poszukujemy osoby na stanowisko Product Managera ds. Programmatic.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma z branży mediowej, lider w swoim obszarze.

Opis stanowiska

  • Budowa i rozwój oferty programatycznej wewnątrz organizacji
  • Budowa i podtrzymywanie relacji z klientami (agencje mediowe i reklamodawcy)
  • Obserwacja trendów rynkowych w obszarze programmatic w Polsce i na świecie i aktywne reagowanie na nie (wychodzenie z inicjatywą rozwiązań)
  • Edukacja zespołów sprzedażowych w zakresie platform programatycznych
  • Wsparcie sprzedaży oferty programmatic u klientów polskich i zagranicznych
  • Współpraca z zespołami sprzedaży, technologicznym, redakcyjnym oraz reklamowym
  • Raportowanie do Head'a Programmatic (AdTech)

Profil kandydata

  • Kilkuletnie doświadczenie w mediach, w tym minimum 2 lata pracy z platformami DSP lub SSP
  • Wiedza o rynku reklamy internetowej w Polsce i na świecie (w tym nowinki z obszaru programmatic)
  • Inicjatywa, szukanie szans rynkowych i umiejętność przedstawiania rozwiązań
  • Umiejętność budowania i podtrzymywania relacji z Klientami
  • Język angielskim na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Możliwość współpracy na podstawie umowy o pracę lub B2B w zgranym i doświadczonym zespole profesjonalistów
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczania
  • Możliwość wychodzenia z inicjatywą i wdrażania swoich pomysłów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page