Product Manager / Digital

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Głównym zadaniem kandydata będzie rozwój i wsparcie kluczowych produktów w kategorii Motywacja Pracowników.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produktów i usług B2B, lidera w swoim sektorze, poszukujemy obecnie Kandydata na stanowisko Product Managera z silnymi kompetencjami digitalowymi.

Opis stanowiska

  • Samodzielne prowadzenie projektów związanych z zarządzaniem produktem (tworzenie Value Proposition produktu)
  • Tworzenie planów aktywności związanych z rozwojem produktu
  • Realizacja akcji marketingowo-sprzedażowych oraz wsparcie Działu Sprzedaży
  • Współpraca z agencją reklamową, domem mediowym i agencją interaktywną przy planowaniu i realizacji kampanii marketingowych
  • Planowanie i zarządzanie budżetem produktu
  • Analiza rynku i otoczenia konkurencyjnego
  • Tworzenie stron internetowych, UX, znajomość rynku aplikacji płatniczych, SEM/SEO, realizacja kampanii internetowych
  • Współpraca z Digital Channel Managerem oraz edukacja innych Product Managerów z tematyki digital/rozwiązań technologicznych

Profil kandydata

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku samodzielnego Product Managera
  • Doświadczenie w pracy z zakresu marketing mix, budowania i realizacji planów marketingowych
  • Doświadczenie w projektach związanych z rozwojem produktu
  • Zdolności analityczne niezbędne do interpretacji badań marketingowych
  • Bardzo dobra orientacja w obszarze online marketingu
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań mobilnych/digitalowych
  • Pro aktywna postawa, umiejętność wpływania na innych oraz poczucie odpowiedzialności za powierzony obszar
  • Język angielski na poziomie zaawansowanym - min. C1

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Unikalny na rynku, dostosowany do potrzeb pracownika, pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej, stabilnej organizacji
  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie z grona Najlepszych Pracodawców wg AON Hewitt
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page