Centrum Doradztwa Biznesowego Sp. z o.o.

Process Excellence Specialist

Od: Centrum Doradztwa Biznesowego Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

Wsparcie działów wewnętrznych w ciągłym doskonaleniu procesów biznesowych, czynny udział w tworzeniu nowych rozwiązań z zakresu optymalizacji i automatyzacji procesów zachodzących w przedsiębiorstwach będących klientami firmy.

Opis Stanowiska:

  • Wsparcie zespołów produkcyjnych (outsourcingowych) i administracyjnych w ciągłym doskonaleniu procesów biznesowych
  • Udział tworzeniu i wdrażaniu narzędzi usprawniających
  • Udział w integracja systemów i aplikacji i narzędzi
  • Podnoszenie jakości świadczonych usług wewnętrznych i zewnętrznych
  • Współtworzenie działu Process Excellence od zera
  • Docelowe kierowanie utworzonym zespołem
  • Zarządzanie projektami

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP
  • Znajomość relacyjnych baz danych (MySQL / MS SQL/ PostgreSQL)
  • Znajomość systemów linuxowych
  • Umiejętność programowania obiektowego
  • Znajomość HTML, CSS, JavaScript
  • Znajomości zagadnień związanych z programowaniem aplikacji w technologiach web
  • Zainteresowania związane z rozwojem kompetencji w obszarze programowania
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność pracy samodzielnej, jak i w małym zespole
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania projektami IT

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Doskonałą lokalizację (Stare Miasto).
  • Przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany wiedzy i know how,
  • Atmosferę współpracy,
  • Formę zatrudnienia zgodną z oczekiwaniami pracownika,
  • Nowoczesne narzędzia pracy.