Pricing Analyst - Raszyn k. Warszawy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Jest to nowo tworzone stanowisko. Poszukujemy osoby z 2-4 letnim doświadczeniem w obszarze analiz finansowych i/lub biznesowych, która wesprze działy sprzedażowe firmy w całym regionie i będzie odpowiedzialna za analizy dotyczące cen produktów firmy.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma handlowo - produkcyjna (w Polsce biznes handlowy) z siedzibą w Raszynie koło Warszawy. Firma charakteryzuje się rodzinną, mało korporacyjną atmosferą pracy.

Opis stanowiska

  • Analiza cen, po których sprzedawane są produkty firmy
  • Praca administracyjna: dbanie o jakość danych w bazie danych, aktualizacja danych i dokumentów w bazie danych, zarządzanie bazą danych
  • Aktywny udział w tworzeniu strategii cenowych firmy (klienci, produkty)
  • Analizowanie środowiska biznesowego wokół firmy (rynek, konkurencja, ceny i produkty konkurencji)
  • Wsparcie działu sprzedaży w procesie ofertowania
  • Compliance w zakresie cen stosowanych przez handlowców vs polityka cenowa firmy
  • Analiza KPI handlowców oraz realizacji ich planów sprzedażowych
  • Raportowanie danych oraz wskaźników KPI do centrali firmy na region
  • Przygotowywanie analiz dotyczący zmian cen w czasie
  • Wsparcie analityczne przy akcjach promocyjnych
  • Tworzenie nowych narzędzi wspomagających i automatyzujących analizy cenowe

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. metody ilościowe, statystyka, ekonometria, ekonomia, finanse)
  • 2-4 lata doświadczenia w pracy na stanowisku analitycznym (analizy sprzedażowe / marketingowe / cenowe / finansowe)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - poziom min. B2 (warunek konieczny)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Bardzo wysokie umiejętności narzędziowe - zaawansowana znajomość MS Excel (mile widziana znajomość VBA)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na systemie SAP oraz z Power BI
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne (praca z wieloma ludźmi w Polsce oraz w centrali)

Oferujemy

Nasz klient oferuje rynkowe wynagrodzenie, pakiet benefitów oraz pracę w prawdziwie międzynarodowym środowisku.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page