Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2017.

Prezenter Oferty Turystycznej

Warszawa, mazowieckie

Nowa Itaka Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa klienta indywidualnego

Wymagania:

  • znajomość geografii świata oraz zagadnień turystyki zagranicznej,
  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta oraz sprzedaży ofert turystycznych,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • wykształcenie min. średnie,
  • mile widziana znajomość systemu rezerwacyjnego Merlin

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym systemem premiowania
  • przyjazną atmosferę pracy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • firmowe wyjazdy zagraniczne,
  • dofinansowanie: wczasów zagranicznych dla Pracownika i Jego najbliższych, kosztów opieki medycznej i zajęć rekreacyjnych

Prezentacja firmy

Firma działająca w branży operatorów turystycznych.

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Obsługa klienta , Praca Turystyka / Hotelarstwo , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi