Oferta wyróżniona

Presentation and Report Specialist

Warszawa, mazowieckie

Elavon Financial Services Limited Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Key Responsibilities:

  • Creating and designing business presentation in Power Point;
  • Updating presentations and documents in accordance to the new standards;
  • Quality Control of performed task in accordance to internal procedures;
  • Analysis and development of the data in Excel and internal programs;
  • Taking care for the correctness and legibility of presented data;
  • Cooperation with various departments within the company.

Requirements:

  • Very good knowledge of English;
  • Very good knowledge of Power Point;
  • Good knowledge of Excel;
  • Analytical skills and consistent communication;
  • Aesthetic sense and creativity;
  • Accuracy and scrupulosity.

We offer:

  • Fixed term employment agreement with opportunity for full time contract;
  • Excellent package including complex medical care with dentist, group insurance, Multisport card, language classes;
  • Highly professional, multicultural environment and high standards of work;
  • Professional trainings, opportunity to develop career path in organizational structures, support in career planning;
  • Work in a dynamic team with a supportive inclusive culture and strong values;
  • Interaction with Clients and Colleagues across the globe;
  • Good atmosphere at work and comfortable working environment;
  • Opportunity to participate in social and community projects.

Elavon Merchant Services jest liderem akceptacji kart płatniczych w Europie. Dzięki... swojemu doświadczeniu na europejskim rynku płatności elektronicznych, dostarczamy naszym Klientom bezpieczne i konkurencyjne cenowo kompleksowe rozwiązania – korzystając z najnowocześniejszej technologii, wspartej wysokiej jakości obsługą klienta. W związku z rozwojem Centrum Operacyjnego w Warszawie poszukujemy osób, które z entuzjazmem i pasją podejdą do wyzwań, jakie stwarza praca w dynamicznym środowisku międzynarodowej organizacji.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Grafika / Projektowanie , Praca IT - Bazy danych