Prawnik wewnętrzny (spółka handlowo - produkcyjna)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba będzie mogła rozwijac się w dużej spółce z branży FMCG oraz wspierać codziennie działania handlowe i marketingowe spółki. Poszukiwana osoba będzie samodzielna, jednak w ramach zespołu oraz dużych projektów prawnych będzie mogła współpracować z kilkuosobowym zespołem obsługującym grupę spółek.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma o bardzo ugruntowanej pozycji na rynku, która z pewnością zasluguje na miano stabilnego pracodawcy. Dynamika biznesu jest jednak duża, wybrany kandydat nie będzie narzekał na nudę oraz brak możliwości rozwoju merytorycznego.

Opis stanowiska

  • Obsługa umów handlowych spółki komercyjnej oraz współpraca z zakładami produkcyjnymi
  • Współpraca z działem marketingu, opiniowanie umów sprzedaży oraz dystrybucyjnych.
  • Wymiana doświadczeń i współpraca z obszarami odpowiedzialnymi za inne obszary prawne korporacji,
  • Raportowanie do Szefa Działu Legal, możliwość zdobywania nowych doświadczeń
  • Udział w negocjacjach warunków handlowych, pracy z prawem autorskim, prawem cywilnym etc.

Profil kandydata

  • Ukończona aplikacja radcowska lub adwokacka
  • 3 lata doświadczenia w obłudze umów handlowo / marketingowych
  • Doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi będzie atutem
  • Dyspozycyjność oraz samodzielność w działaniu
  • Gotowość do rozpoczęcia pracy w ciągu 1-2 miesięcy będzie atutem

Oferujemy

Firma oferuje umowę o pracę lub umowę B2B, kartę medyczną oraz świetną atmosferę pracy. Na podkreślenie zasługuje fakt, że spółka może zaproponować silny rozwój merytoryczny ze względu na dynamikę rozwoju firmy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page