Prawnik w dziale podatkowym

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta - jednej z największych kancelarii prawnych w Polsce poszukujemy osób na stanowisko:

Prawnik w dziale podatkowymMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przygotowywanie opinii prawnych, pism i innych dokumentów dotyczących prawa podatkowego
  • Udział w postępowaniach przed organami podatkowymi, administracyjnymi i sądowymi
  • Wsparcie starszych prawników w kontaktach z klientami
  • Kontakt z urzędami i sądami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze (z bardzo dobrymi wynikami w nauce)
  • conajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doskonała znajomośc przepisów prawa podatkowego, handlowego i cywilnego
  • bardzo dobra, praktyczna znajmość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej

Oferujemy:

  • bardzo duże możliwości rozwoju w prestiżowej kancelarii
  • jasną ścieżkę awansu
  • atrakcyjne i elastyczne warunki współpracy
  • przejrzysty system premiowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.