Prawnik - Radca Prawny/Adwokat

Praca.farmacja.pl

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Farmacja.net sp. z o. o. podejmie współpracę z PRAWNIKIEM – radcą prawnym lub adwokatem jako Partnerem Programu Pomocy Prawnej MedLex

Miejsce pracy: praca zdalna lub miejsce do ustalenia

Opis stanowiska:

  • samodzielne stanowisko jako Partner Programu MedLex

  • kontrakt B2B

  • wsparcie prawne dla personelu medycznego, bieżąca obsługa prawna przedsiębiorców z dziedzin medycyny i farmacji

  • przygotowywanie opinii prawnych na określony temat z zakresu prawa medycznego i farmaceutycznego oraz dziedzin prawa powiązanych z wykonywaniem zawodów medycznych (odpowiedzialność prawna)

  • przygotowywanie projektów umów, regulaminów, uchwał organów spółek oraz innych dokumentów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej z zakresu medycyny i farmacji, a także pism procesowych z tego zakresu

  • kontaktowanie się z sądami, organami administracji publicznej, notariuszami, biegłymi rewidentami oraz personelem medycznym

Wymagania:

  • tytuł zawodowy adwokata lub radcy prawnego

  • mile widziane jest samodzielne prowadzenie kancelarii adwokackiej lub radcowskiej, również w formie spółki partnerskiej

  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata związane z samodzielnym prowadzeniem spraw, w tym spraw sądowych, na stanowisku prawnika wewnętrznego lub w kancelarii prawnej

  • dobra znajomość prawa medycznego i farmaceutycznego, a także innych dziedzin prawa w zakresie, w jakim dotyczą personelu medycznego

  • inicjatywa, samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia, zaangażowanie w powierzane zadania, dokładność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • możliwość budowania marki i nawiązywania kontaktów z potencjalnymi klientami

  • możliwość realizacji ciekawych tematów

  • stabilne warunki współpracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.