Prawnik - Prawo Nieruchomości

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, jendej z największych kancelarii prawnych w Polsce poszukujemy kandydata/ kandydatkę na stanowisko:

Prawnika w dziale Real Estate

Prawnik - Prawo NieruchomościMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Pomoc przy prowadzeniu transakcji na rynku nieruchomości
  • Przygotowanie projektów umów najmu, deweloperskich, umów o roboty budowlane
  • Sporządzanie opinii prawnych i memorandów w dziedzinie prawa nieruchomości, budowlanego i prawa ochrony środowiska
  • Bieżąca obsługa prawna klientów Kancelarii z sektora nieruchomości, przy prowadzeniu procesu inwestycyjnego

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia zawodowego w kancelarii przy doradztwie prawnym w zakresie prawa nieruchomości
  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Zainteresowanie tematyką prawa nieruchomości i budowlanego
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie i proaktywne podejście
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – w tym terminologii prawniczej

Oferujemy:

  • Pracę przy dużych projektach w prestiżowej kancelarii prawnej
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych ( w tym opłacenie kosztów aplikacji)
  • Atrakcyjne warunki współpracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.