Prawnik korporacyjny

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Szukamy Kandydatów z doświadczeniem w obsłudze Spółek Akcyjnych lub Grup Kapitałowych.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, spółki o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Prawnik korporacyjny.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo prawne w bieżących sprawach Spółki
  • Sporządzanie opinii dotyczących zagadnień prawnych związanych z działalnością Spółki
  • Reprezentowanie Spółki w postępowaniach przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi oraz innymi sądami i organami władzy i administracji publicznej
  • Bieżąca korespondencja w sprawach prawnych, dokonywanie analiz prawnych
  • Opracowywanie projektów pism i innych dokumentów w postępowaniu cywilnym i administracyjnym
  • Aktywne uczestnictwo w rozmowach i negocjacjach handlowych
  • Wsparcie zespołu prawnego i innych zespołów Spółki w bieżących zadaniach

Profil kandydata

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze,
  • Doświadczenie w obsłudze Spółek Akcyjnych lub Grup Kapitałowych
  • Znajomość prawa korporacyjnego, gospodarczego oraz administracyjnego
  • Doświadczenie w opracowywaniu dokumentów dotyczących emisji obligacji będzie dodatkowym atutem
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Samodzielność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju
  • Dynamiczne środowisko pracy,
  • Benefity pozapłacowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page