Prawnik ( in- house)

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1183968

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby, która wesprze dział prawny w roli

Prawnika ( in house).

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie

  • Bieżąca obsługa prawna poszczególnych spółek zagranicznych w zakresie przygotowywania projektów umów, dokumentów korporacyjnych, opinii prawnych, regulaminów oraz komunikacji urzędowej
  • Analiza tematów prawnych dotyczących codziennej działalności spółek w szczególności w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego oraz konsumenckiego
  • Bieżąca współpraca z zagranicznymi kancelariami prawnymi i podatkowymi
  • Wsparcie działań biznesu oraz obsługa bieżących zgłoszeń wpływających do Działu Prawnego
  • Monitorowanie aktualnych przepisów prawa i orzecznictwa

Poszukiwane kompetencje:

  • Wykształcenie prawnicze. Uprawnienia Radcy Prawnego/ Adwokata – mile widziane
  • Min. 3 lata doświadczenia jako in-house- mile widziane doświadczenie jako prawnik dla spółek o zasięgu międzynarodowym.
  • Praktyczna znajomość prawa konsumenckiego
  • Biegła, praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, ze szczególnym uwzględnieniem terminologii prawniczej i podatkowej
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
  • Dokładność, proaktywna postawa i umiejętność proponowania rozwiązań

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity ( np. dofinansowanie do karty sportowej oraz prywatnej opieki medycznej)
  • Współpraca w niewielkim , rozwojowym Zespole Prawnym
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse