Prawnik/In-House - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta poszukujemy:

Prawnik/In-HouseMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • obsługa prawna spółki
  • sporządzanie, analiza i weryfikacja umów, zleceń i dokumentów
  • udział w bieżących projektach spółki
  • doradztwo prawne na rzecz innych działów w spółce
  • czynności w zakresie administracji działu prawnego

Wymagania:

  • ukończone studia prawnicze i/lub w trakcie aplikacji adwokackiej/radcowskiej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • chęć zdobywania wiedzy w zakresie prawa korporacyjnego, zamówień publicznych i prawa kontraktowego
  • terminowość i nastawienie na cel

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • dodatkowe szkolenia
  • praca przy interesujących międzynarodowych projektach
  • pakiet świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, MultiSport)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.