Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań będzie należało:

  • w Dziale Finansów i Rachunkowości – wsparcie w prowadzeniu prawidłowej rachunkowości i sprawozdawczości finansowej LOT (zapoznanie z systemem SAP oraz dokumentami księgowymi),
  • w Biurze Skarbca - obsługa dokumentacji dotyczącej rozliczeń kart kredytowych, sporządzanie różnego rodzaju zestawień statystycznych, redagowanie pism do banków oraz wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo – księgowego,
  • w Sekretariacie Biura Zarządzania Ciągłą Zdatnością – wprowadzanie czasu pracy pracowników Biura OT do systemu SAP, nadzór nad szkoleniami specjalistycznymi dla personelu Biura OT oraz firm współpracujących, prowadzenie teczek osobowych personelu Biura OT,
  • w Dziale Zarządzania Obsługą Techniczną - weryfikacja dokumentacji, wprowadzanie danych do systemów informatycznych, pomoc w archiwizacji dokumentów obsługowych,
  • w Dziale Kadr – wsparcie w prowadzeniu dokumentacji pracowniczej, praca w systemie SAP,
  • w Dziale Rekrutacji i HR Biznes Partnerów - wsparcie w realizacji projektów rekrutacyjnych, tworzenie ogłoszeń rekrutacyjnych, analiza nadchodzących aplikacji, uczestnictwo w spotkaniach rekrutacyjnych,
  • w PR i komunikacji wewnętrznej – przygotowywanie tekstów, prezentacji PPT, materiałów prasowych, pomoc przy organizacji konferencji prasowych.

Nasze oczekiwania:

  • umiejętność pracy zarówno indywidualnej jak i grupowej,
  • chęć zdobycia nowej wiedzy i nowych wyzwań,
  • skrupulatność i dobra organizacja pracy,
  • kreatywność, samodzielność i bardzo dobre umiejętności interpersonalne,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz dobra znajomość MS Office,
  • dyspozycyjność min. 24 h tygodniowo.

Informujemy, że praktyki są bezpłatne.

Co możemy Ci zaoferować?

  • możliwość odbycia bezpłatnych praktyk,
  • poznanie struktury firmy, kultury organizacyjnej oraz specyfiki branży lotniczej,
  • zdobycie doświadczenia i wiedzy w obszarze odbywania praktyki, dzięki współpracy z naszymi specjalistami,
  • potwierdzenie odbycia praktyk oraz ciekawe doświadczenie zawodowe,
  • możliwość udziału w szkoleniach wew. LOT,
  • wsparcie opiekuna, który zapozna z firmą i zespołem pracowników, wyznaczy zadania oraz będzie służył wsparciem w rozwiązywaniu trudniejszych problemów,
  • elastyczne godziny praktyk.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Prezentacja firmy

LOT w najbardziej efektywny i innowacyjny sposób zaspokaja potrze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja biurowa, Praca Inne