Opis stanowiska pracy

UNIWERSYTECKA KLINIKA STOMATOLOGICZNA W KRAKOWIE ZATRUDNI

Pracownika ds. zamówień publicznych

Wymiar zatrudnienia 0,5 etatu

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie dokumentacji przetargowej zgodnie z zasadami określonymi w ustawie Prawo Zamówień Publicznych, aktach wykonawczych do ustawy oraz regulacjach Zamawiającego;
  • Podejmowanie działań uzupełniających w trakcie i po przetargu – uzupełnienie dokumentów, dostarczenie dodatkowych informacji, przygotowywanie wyjaśnień;
  • Korespondencja z Wykonawcami w zakresie prowadzonego postępowania;
  • Terminowa realizacja zadań związanych z procedurą przetargową;
  • Przygotowania zapytań ofertowych wraz z późniejszą analizą i weryfikacją ofert;
  • Udział w przygotowywaniu umów;
  • Współudział w sporządzaniu bieżących zamówień zgodnie z wewnętrznymi zapotrzebowaniami złożonymi przez wewnętrzne komórki, w tym w szczególności ich wyceny,
  • uczestnictwo w pracach Komisji Przetargowych
  • rozliczanie – wycena spisów z natury materiałów medycznych (z wyjątkiem leków) w oparciu o ewidencję magazynową.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie zawodowe na stanowiskach związanych z prowadzeniem postępowań o udzielenie zamówienia publicznego;
  • praktyczna znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz aktualnego orzecznictwa;
  • znajomość zasad przygotowania dokumentacji przetargowej;
  • znajomość narzędzi służących do prowadzenia postępowań w formie elektronicznej;
  • znajomość obsługi programów z pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook);
  • skrupulatność, dokładność oraz umiejętność dobrej organizacji i planowania pracy;
  • komunikatywność i umiejętność kooperacji w ramach zespołu;
  • samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność w działaniu;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • udział w interesujących projektach pozwalający na szybki rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz szansę na zdobycie doświadczenia zawodowego;
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy;

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prezentacja firmy

Klinika Stomatologiczna w Krakowie.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja