Pracownik Wsparcia Procesów Finansowo-Księgowych

bioMérieux SSC Europe Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

bioMérieux SSC Europe Sp. z o. o. jest spółką z grupy bioMérieux, światowego lidera diagnostyki in vitro. Jako grupa działamy już od 50 lat i oferujemy rozwiązania diagnostyczne (aparaty, odczynniki), które pozwalają określić źródło choroby lub zakażenia przyczyniając się w ten sposób do polepszenia stanu zdrowia pacjentów oraz zwiększenia bezpieczeństwa konsumentów.
#WeArebioMerieux #OneSSC #JobYouWillLiked
Więcej szczegółów na temat bioMérieux znajdziesz na naszym kanale na YouTube bioMerieuxTV.
bioMérieux SSC Europe Sp. z o. o. jest wewnętrznym centrum usług wspólnych dla procesów finansowo – księgowych tj. księga główna, należności, zobowiązania oraz wsparcia sprzedaży w zakresie zamówień otrzymywanych od naszych Klientów. Dzięki świetnej pracy naszego zespołu, możemy się cieszyć wciąż rosnącym zaufaniem kolejnych obsługiwanych przez nas spółek. Obecnie nasze SSC współpracuje z 19 spółkami z grupy od Republiki Południowej Afryki po Tajlandię i Singapur.
Jeśli chcesz rozpocząć swoją zawodową przygodę w nowoczesnym centrum usług biznesowych zapraszamy do aplikowania:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

Obsługa procesów finansowo – księgowych w systemie SAP:

  • Księgowanie faktur w SAP zgodnie z lokalnymi zasadami oraz procedurami
  • Księgowanie wydatków służbowych
  • Zakładanie i uaktualnianie kont dostawców
  • Przygotowywanie raportów i miesięcznych uzgodnień zgodnie z wymogami korporacji
  • Współpraca z lokalnymi spółkami

Oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe lub ostatni rok studiów (finanse i rachunkowość)
  • Co najmniej bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Windows
  • Umiejętności analityczne, koncentracja na szczegółach, dokładność
  • Orientacja na rezultat
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Pakiet benefitów (usługi medyczne, system kafeteryjny MyBenefit, nauka języków obcych)
  • Dobra atmosfera i współpraca w zespołach
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia merytoryczne, jasno określona ścieżka awansu)
  • Praca pełna wyzwań w międzynarodowym środowisku w firmie o wysokich standardach etycznych
Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany/a powyższym stanowiskiem prześlij swoje CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych klikając w przycisk po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.