Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • dbanie o utrzymanie w pełnej sprawności ruchowej i technicznej eksponatów edukacyjnych;
  • naprawa, produkcja i montaż eksponatów;
  • zapewnienie prawidłowej, terminowej realizacji zadań działu,
  • współpraca i wsparcie służb serwisowych w diagnostyce oraz rozwiązywaniu problemów technicznych.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia min. zawodowego (preferowane kierunki: mechanika, elektrotechnika);
  • min. 2 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomości rysunku technicznego i metrologii warsztatowej;
  • ogólnej wiedzy z zakresu mechaniki i budowy maszyn oraz wszechstronności technicznej;
  • uprawnień spawalniczych;
  • dbałości o wysoką jakość wykonywanych prac;
  • znajomość obsługi MS Office.

Oraz

  • gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym;
  • uprawień SEP do 1 kV (mile widziane).

Wymagania

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu.
  • gwarantujemy bezpieczne warunki pracy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii;
  • zapewniamy benefity pracownicze (m.in. opiekę medyczną, dofinansowanie karty multisport, świadczenia z ZFŚS).
  1. Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV  za pośrednictwem formularza aplikacyjnego poprzez stronę internetową  do dnia 29.01.2021 r.

Centrum Nauki Kopernik jest instytucją kultury. To wspólna inicjatywa Miasta st.... Warszawy, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej. Misją Centrum Nauki Kopernik jest rozbudzanie ciekawości, wspomaganie samodzielnego poznawania świata i uczenia się oraz inspirowanie dialogu społecznego na temat nauki.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2021
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Praca fizyczna , Praca Automatyka