Pracownik serwisu

ABS Serwis

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą zajmującą się specjalistyczną obsługą instalacji ppoż.

Firma istnieje od 2004 r. Współpracujemy z centrami handlowymi, kinami, firmami Facilty Managment obsługującymi biurowce, hotele, sieci handlowe, centra logistyczne.

Działamy na terenie całego kraju.

  • Wykonywanie przeglądów, napraw, montaży urządzeń ppoż. (bramy, drzwi, ścianki)
  • Praca w 2-osbowych zespołach serwisowych
  • Dbanie o samochód serwisowy, narzędzia pracy i powierzony sprzęt
  • Praca w Warszawie i wyjazdy serwisowe na terenie kraju

  • Wykształcenie zawodowe techniczne i/lub doświadczenie w ślusarstwie, mechanice, technice okuć budowlanych
  • Zmysł techniczny, zainteresowanie techniką
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Ważne prawo jazdy kat. B
  • Nie jest konieczne doświadczenie w pracy
  • Brak nałogów
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

  • Ciekawą, dynamiczną, interesującą pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Specjalistyczne przeszkolenie
  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk "Aplikuj".

Wymagane dokumenty: CV

Prezentacja firmy

www.abs.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inżynieria, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie