Pracownik salonu DJI ARS

INNPRO

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

DJI ARS Warszawa poszukuje pracownika do obsługi klienta oraz prowadzenia salonu.

Jeśli jesteś osobą ambitną, otwartą i lubisz świat nowych technologii to u Nas znajdziesz idealne warunki do pracy i spełnienia zawodowego.

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełny etat,
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
- stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,
- pracę w młodym, zaangażowanym zespole,
- możliwość poznania najnowocześniejszych technologii przyszłości,
- pracę w perspektywicznej i rozwijającej się firmie,
- narzędzia umożliwiające efektywną pracę,
- pracę w branży z produktem marki premium,

Proponowane stanowisko dotyczy pracy stacjonarnej w salonie przy ul. Marynarskiej 15, budynek New City, Warszawa - Mokotów.

Praca w pełnym wymiarze godzin. Salon czynny jest od poniedziałku do niedzieli (praca w systemie zmianowym).

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez formularz infopraca.

Czekamy na Ciebie!

Wymagania

Nasze wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
- dobra znajomość obsługi komputera oraz Internetu,
- komunikatywność,
- znajomość j. angielskiego,
- nienaganna ortografia oraz gramatyka,
- mile widziana znajomość produktów marki oraz rynku,

Prezentacja firmy

innpro.pl
ars-online.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 493PLN - 3 493PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
do ustalenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie