ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik recepcji

Miejsce pracy: Kraków

Oferta:

  • Zatrudnienie na stanowisku - pracownik recepcji w prężnie rozwijającej się firmie
  • Umowa o pracę
  • Dostęp do benefitów - MultiSport, Medicover
  • Przyjazna atmosfera w pracy

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy na 1/4 etatu
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenia w pracy na recepcji
  • Zaangażowania w swoją pracę i powierzone obowiązki

Zadania:

  • Bieżące prowadzenie recepcji: witanie gości, obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy
  • Ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Bieżące monitorowanie i uzupełnianie zapasów artykułów spożywczych i biurowych
  • Dbanie o wizerunek firmy: estetykę stanowiska recepcji, przestrzeni wspólnych
  • Zapewnienie właściwego obiegu dokumentów w biurze

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy