Opis stanowiska pracy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacyjne dla polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy – nasza oferta jest dla Ciebie

Aktualnie do naszego zespołu, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: ul. Farbiarska, Warszawa

Zakres obowiązków:

  •  montera kabli komputerowych

Wymagania:

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00
  • gotowość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy :

  • Umowa zlecenie
  • Pracę od zaraz
  • Stawka godzinowa 27,70 zł brutto za godzinę pracy
  • DLA OSOBY UCZĄCEJ SIĘ DO 26 ROKU ŻYCIA BRUTTO = NETTO!

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
27,7PLN - ? / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji