Opis stanowiska pracy

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych, średnich i małych firm na terenie całego kraju Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik Produkcji-Przepakowywanie leków

Lokalizacja: Warszawa-Rembertów

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Warszawa

Lokalizacja: Warszawa-Rembertów; dogodny dojazd autobusem nr 145

JEŚLI SZUKASZ STABILNEGO ZATRUDNIENIA, MASZ ZDOLNOŚCI MANUALNE I ZAŚWIADCZENIE DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH, NIE CZEKAJ, APLIKUJ JUŻ DZIŚ!

Oferujemy:
- Atrakcyjne, terminowo wypłacane wynagrodzenie-podstawa+premia;
- Umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS (zdrowotne, rentowe, emerytalne)
- Pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym 6-14,14-22; NIE MA ZMIANY NOCNEJ;
- Spotkania rekrutacyjne w firmie;
- Możliwość podpisania umowy już na spotkaniu rekrutacyjnym;
- Wdrożenie, pracę w zgranym zespole;
- Opiekę medyczną oraz kartę MutiSport na bardzo preferencyjnych warunkach;
- Możliwość ubezpieczenia członków najbliższej rodziny.

Opis stanowiska:
- Obsługa prostych urządzeń produkcyjnych;
- Przepakowywanie leków;
- Składanie i oklejanie kartoników;
- Dołączanie ulotek.

Wymagania:
- Ważna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych-warunek konieczny;
- Zdolności manualne;
- Zaangażowanie i chęci do pracy;
- Umiejętność pracy w zespole.

Chętne osoby proszone są o przesłanie CV poprzez formularz, lub wysłanie smsqqqqa o treści REMBERTÓW na nr tel. 519-301-108.

Zgodnie z obowiązującym prawem Benett PEOPLE Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma benett PEOPLE jest liderem w dostarczaniu nowatorskich rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji