Pracownik produkcji

Warszawa, mazowieckie

Work Service S.A.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Energiczne zbieranie z taśmy i pakowanie gotowych wyrobów do opakowań,
  • Kontrola jakości wyrobów,
  • Realizacja planów produkcyjnych.

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • Sprawności fizycznej,
  • Badań do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Gotowości do pracy w systemie trzy zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

Co oferujemy w zamian?

  • Pracę od października,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • Stawkę podstawową od 15,30 zł brutto/h do 21 zł brutto/h + premie.

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu... zasobów ludzkich – specjalizujemy się w usługach z zakresu doradztwa personalnego, jak i restrukturyzacji w obszarze HR, rekrutacji i outsourcingu pracowniczym.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
Premie, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do posiłków w firmowej stołówce, zniżki na przejazdy Kolejami Mazowieckimi (35%) i wiele innych.
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji