Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • wykonywanie zróżnicowanych prac produkcyjnych: odbieranie z taśmy gotowych produktów, pakowanie towarów w kartony, układanie kartonów na palecie, transport wózkiem paletowym, obsługę zsypów itp.
  • utrzymywanie stanowiska pracy w odpowiednim stanie czystości, zgodnie z zasadami i wytycznymi BHP,
  • realizacja planów produkcyjnych.

Oczekujemy:

  • aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych,
  • zdolności i umiejętności manualnych (praca przy taśmie),
  • dokładności sumienności i odpowiedzialności,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • chęci do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji,

Mamy do zaoferowania:

  • umowę o pracę tymczasową w systemie III zmianowym (6-14,14-22,22-6),
  • grafik dopasowany do dyspozycyjności, układany co tydzień,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w renomowanej firmie.

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 13-letnim... doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie