Pracownik Produkcji/ Od zaraz/ Białołęka

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej szukamy kandydatów na stanowiska: Produkcyjne

Wymagania

Zadania:

  • Obsługa oraz nadzór pracy maszyn i urządzeń do produkcji betonu komórkowego;
  • Obsługa komputera
  • Przestrzeganie zasad BHP, procedur jakościowych i pozostałych regulaminów obowiązujących na Zakładzie

Oczekiwania:

  • Doświadczenia w pracy na produkcji
  • Gotowości do podjęcia pracy w systemie trzy zmianowym
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Sumienności, dobrej organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe 25 zł brutto/h
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w lokalizacji: Białołęka
  • Szybki proces rekrutacji

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
24,00 zł - 25,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji