Opis stanowiska pracy

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) obecnie poszukuje dla naszego klienta, firmy zajmującej się produkcją wysokiej jakości preparatów kosmetycznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik obsługi klienta

Miejsce pracy: Piaseczno

Zadania:
- obsługa klientów w strefie zwrotów,
- przygotowywanie pisemnych odpowiedzi dla klientów,
- zapewnienie sprawnej obsługi klientów.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
- bardzo dobra znajomość programu Excel,
- wysoka kultura osobista,
- dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparcie o umowę o pracę tymczasową,
- możliwości rozwoju,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę od poniedziałku do piątku.

Firma benett PEOPLE jest liderem w dostarczaniu nowatorskich rozwiązań dla Klientów... korzystających z leasingu pracowniczego oraz outsourcingu.
Każdego dnia dla naszych Klientów firm zagranicznych oraz polskich dostarczamy rzetelne rozwiązania oraz świadczymy kompleksowe usługi dla całego obszaru Human Resources
benett PEOPLE to marka, która swoje doświadczenie, wiedzę ekspercką i możliwości opiera na strategii biznesowej „Always on Time” oraz utrzymywaniu najwyższych standardów etycznych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa