Pracownik na produkcję ciasta do pizzy

DP Polska S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Domino`s Pizza – znana i ceniona na całym świecie marka, posiadająca ponad 13000 lokali na przeszło 70 rynkach, światowy lider w dostawie pizzy, trzykrotny zdobywca prestiżowego tytułu „Pizza Chain of The Year”, w związku z intensywną ekspansją na polskim rynku i otwarciami kolejnych pizzerii, poszukuje w Warszawie kandydatów zainteresowanych współpracą w charakterze:

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, system premiowy
  • pełnopłatne szkolenie przygotowujące do wykonywanej pracy
  • praca w systemie jednozmianowym
  • ubezpieczenie NNW
  • komplet wysokiej jakości odzieży, która zapewnia komfort pracy
  • miłą atmosferę pracy

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • pracę przy linii produkcyjnej ciasta do pizzy
  • zapewnienie właściwej jakości produktu
  • dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (produkcja w branży spożywczej, piekarnia, cukiernia)
  • odpowiedzialność
  • wykształcenie min. zawodowe
  • gotowość do wykonania badań do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • umiejętność pracy w zespole

Osoby zainteresowane prosimy wysyłać CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Dominos Pizza

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis