Pracownik magazynu przy segregacji przesyłek

FallWork

Warszawa, mazowieckie

FallWork

Od: FallWork
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki

Zatrudnienie w sortowni logistycznej

Segregacja przesyłek

Zatrudnienie w wybranej przez kandydata zmianie (np. 16-22, 7-19, 8-18, 19-7, 21.30-09.30)

Miejsce pracy: Warszawa Ursynów lub Warszawa Włochy

Wymagania

Dobra organizacja pracy

Umiejętność pracy w zespole

Możliwość rozpoczęcia pracy w listopadzie

Dobra kondycja fizyczna (sortowanie listów i paczek)

Mile widziana dyspozycyjność do pracy nocnej

Doświadczenie nie jest konieczne

Oferujemy

Elastyczny grafik (ilość godzin pracy w miesiącu zgodna z zapotrzebowaniem kandydata)

Umowę zlecenie (stawka godzinowa  - 14 zł brutto)

Wprowadzenie w wykonywane obowiązki

Zdobycie doświadczenia w pracy w magazynie

Zapraszamy do kontaktu również osoby uczące się.

 *Oferta pracy tymczasowej

ZGŁOSZENIA OSOBISTE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9-17 POD ADRESEM: BIURO REGIONALNE FALLWORK AL.SOLIDARNOŚCI 117 LOKAL 412, IV PIĘTRO, WARSZAWA (WEJŚCIE OD AL. JANA PAWŁA) LUB KONTAKT TELEFONICZNY: 883-993-302, 22/440-57-07